Přeskočit na obsah

Pre Work-out žvýkačky s kofeinem, guaranou a taurinem

pre work-out žvýkačky s kofeinem

Při tréninku je námět k hnutí do krve nutný. Ale co když nám káva nestačí? Na trhu se objevuje novinkový produkt, který může být pro vás velmi užitečný - předtréninkové žvýkačky s obsahem kofeinu, guarany a taurinu. Tyto žvýkačky vám mohou pomoci získat nezbytnou energii, kterou potřebujete před náročným tréninkem nebo zápasem. Ale jak předtréninkové žvýkačky fungují a pro koho jsou vhodné? Přečtěte si náš blog a zjistěte více!

Předtréninkové žvýkačky jsou ideální pro ty, kteří se snaží získat navíc energii do svých těl, bez potřeby popíjení energetických nápojů. Obsahují kofein, guaranu a taurin, což jsou přírodní látky, které pomáhají zlepšovat výkon během tréninku. Kofein je nejznámější a nejčastěji používanou látkou pro získání energie, guarana a taurin mají podobné účinky, ale jsou méně známé. Dávkování kofeinu, guarany a taurinu v předtréninkových žvýkačkách se liší.

Kromě kofeinu, guarany a taurinu mohou mít tyto předtréninkové žvýkačky také jiné přísady, které zvyšují energii. Mezi tyto přísady patří kreatin, beta-alanin, arginin a citrulin. Tyto látky také pomáhají zlepšit výkon tréninku, podporovat regeneraci svalů a zvyšovat sílu těla.

Tělo potřebuje energii a správnou výživu pro to, aby se mohlo dostatečně zregenerovat a růst. Předtréninkové žvýkačky a další doplňky stravy mohou být užitečné, pokud se snažíte zlepšit své sportovní výkony, ale nezapomínejte, že nejlepší výsledky můžete dosáhnout pouze při správné stravě, spánku a tělesné aktivitě.


Pokud se vám zdá, že v tréninku nemáte dostatečnou energii, mohou být předtréninkové žvýkačky užitečným doplňkem pro získání potřebné energie. Kofein, guarana a taurin jsou přírodní složky, které mohou pomoci zlepšit výkon vašeho tréninku. Vždy si však pamatujte na to, že tyto doplňky stravy by neměly nahrazovat správnou výživu, spánek a pohyb. Vždy po konzultaci se svým lékařem se ujistěte, že tyto předtréninkové žvýkačky jsou pro vás vhodné. Takže, neváhejte a zkusit je!

Expedujeme do 24 hodin

Snadné platby

Zákaznícký sevis 24/7

Garance funkčnosti